26.9.2017

Koloběžková sezona přináší poslední dva nabité týdny, na co se můžete těšit?

Honza Vlášek Pozvánky a propozice
Finále Rollo ligy a Seriálu dlouhého koloběhu a Zakončení koloběžkové sezony 2017, to je program na nadcházející dva koloběžkové týdny...

Pohár Posázaví

Již na státní svátek ve čtvrtek 28.10.2017 se jede poslední závod Seriálu dlouhého koloběhu. Jak název napovídá, zápolit se bude na trati v okolí Sázavy na 108 km dlouhé trase Úvaly - Hradešín - Mukařov - Struhařov - Ondřejov - Chocerady - Divišov - Český Šternberk - Rataje n.S. - Sázava - Stříbrná Skalice - Jevany - Vyžlovka - Hradešín - Úvaly.

Propozice naleznete zde: https://www.kolobezkyhodkovice.cz/www-kolobezkyliberecko-cz/Pohar-Posazavi-Cesky-Sternberk-a10_234.htm

Poslední kolo Rollo ligy - Březí

Rollo liga vyvrcholí posledním kolem o nadcházejícím víkendu v okolí Říčan u Prahy, pořádají Unikosy.

V sobotu se můžete těšit na sprint na trati v Březí.

V neděli potom dojde k poslednímu mači sezony v dlouhém závodu. Start mužského závodu, který rozhodne o titulu Mistra Rollo ligy pro sezonu 2017, je naplánován již na 8:50.

Po závodech proběhne vyhlášení celkové pořadí Rollo ligy a České koloběžkového poháru 2017.

Propozice jsou ke stažení pod článkem.

Zakončení koloběžkové sezony 2017

Následující víkend se ve dnech 6.-8.10.2017 uskuteční Zakončení koloběžkové sezony na šumavském sezoně. Nabitý koloběžkový víkend má na soupisce okolo 90 přihlášených, chalupa hlásí ještě pár volných pokojů, takže není třeba váhat.

Více informací zde: http://www.kolobezkovyportal.cz/cs/clanky/zakonceni-kolobezkove-sezony-2017-a-kick-italy-2017-final-party-294Ke stažení: